Penzion Pardubice Šenk
Penzion Šenk ubytování Pardubice Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Šenk / Pardubice

Penzion Šenk v Pardubicích 
Útulný penzion s restaurací se nachází v klidné části města Pardubic. Pension Šenk Pardubice Vám nabídne pohodlné ubytování a příjemné prostory pro odpočinek po náročné pracovní schůzce. V centru Pardubic jste za chvíli.

Pardubice ubytování
Penzion Šenk v Pardubicích má pro své hosty připraveno ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a ve dvou útulných apartmánech s možností přistýlek. Celková kapacita penzionu je 49 lůžek.

Penzion Šenk vybavení a služby
Všechny prostory penzionu jsou standardně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení. Internet přes Wi-Fi. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně, přístup na Wi-fi, parkování na uzavřeném parkovišti ve dvoře pro jedno osobní auto na jeden pokoj. Pes za příplatek. Platí se při příjezdu. Check in do 21 hodin. Restaurace, bar, terasa, 3 salonky. Nově je Vám k dispozici ke kulečníku a biliardu také fotbálek.

Pardubice penzion Šenk restaurace
Pro milovníky kvalitní kávy je ve stylové klimatizované restauraci připravena výběrová káva s dezerty a nápoji všech druhů, chutí exotických i tuzemských. Přístup na internet - vlastní Wi - Fi síť. Restaurace penzionu Šenk chystá hostům vydatné snídaně pro úspěšný start do nového dne a po celý den je v nabídce vynikající jídlo. V letních měsících možnost posedět na zahrádce. 

Penzion Šenk firemní a společenské akce
Pokud si v pensionu Šenk v Pardubicích chcete užít svatební hostiny či promoce, jsou pro Vás připraveny tři salonky a profesionální obsluha. Bar pro rychlé občerstvení s 30 místy, útulná klimatizovaná restaurace s kapacitou 50 míst a 3 salonky pro Vaše nerušené posezení a jednání s kapacitou 30, 25 a 20 míst. Salonky jsou vybaveny základní prezentační technikou ( promítací plátno, flipchart ), ostatní dle požadavku ( TV, video, DVD,... ). V rámci pořádání nejrůznějších akcí jsou v penzionu Šenk v Pardubicích připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis (občerstvení, coffee break, pracovní obědy atp.).

Dovolená v Pardubicích ubytování penzion Šenk
Pardubice jsou městem, kde se stále něco děje - řada sportovních i kulturních akcí s nejrůznějším zaměřením např. Velká Pardubická, Tenisové mistrovství ČR, Národní abilympiáda, Mezinárodní festival dětských a mládežnických pěveckých sborů, Pardubický vinařský půlmaraton. Pro ty, kteří přijedou zdaleka nebo jen chtějí pobýt do pozdních večerních hodin, není problém najít v centru Pardubic příjemné ubytování. V penzionu Šenk se vám dostane vysoké úrovně služeb za přiměřené ceny. Zavítejte do penzionu Šenk v Pardubicích a nebudete zklamáni.
Penzion Pardubice Šenk - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Pardubice Šenk - disponuje restauracíPenzion Pardubice Šenk - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Pardubice Šenk - V hotelu je kulečníkPenzion Pardubice Šenk -  je k dispozici připojení na internetPenzion Pardubice Šenk -  je k dispozici letní terasaPenzion Pardubice Šenk - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Pardubice Šenk - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Pardubice Šenk - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou