Penzion Pardubice Senk
Penzion Senk ubytovanie Pardubice Aktuálne počasie skoro zataženo
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 5 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Senk / Pardubice

Penzion Šenk v Pardubiciach
Útulný penzión s reštauráciou sa nachádza v pokojnej časti mesta Pardubíc. Pension Šenk Pardubice Vám ponúkne pohodlné ubytovanie a príjemné priestory pre odpočinok po náročnej pracovnej schôdzke. V centre Pardubíc ste za chvíľu.

Pardubice ubytovanie
Penzion Šenk v Pardubiciach má pre svojich hostí pripravené ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a v dvoch útulných apartmánoch s možnosťou prísteliek. Celková kapacita penziónu je 49 lôžok.

Penzion Šenk vybavenie a služby
Všetky priestory penziónu sú štandardne vybavené a majú vlastné sociálne zariadenie. Internet cez Wi-Fi. V cene izby sú zahrnuté raňajky, prístup na Wi-fi, parkovanie na uzavretom parkovisku vo dvore pre jedno osobné auto na jednu izbu. Pes za príplatok. Platí sa pri príchode. Check in do 21 hodín. Reštaurácia, bar, terasa, 3 salóniky. Novo je Vám k dispozícii k biliardu tiež stolný futbal.

Pardubice penzión Šenk reštaurácia
Pre milovníkov kvalitnej kávy je v štýlovej klimatizovanej reštaurácii pripravená výberová káva s dezerty a nápojmi všetkých druhov, chutí exotických i tuzemských. Prístup na internet - vlastná Wi - Fi sieť. Reštaurácia penziónu Šenk chystá hosťom výdatné raňajky pre úspešný štart do nového dňa a po celý deň je v ponuke vynikajúce jedlo. V letných mesiacoch možnosť posedieť na záhradke.

Penzion Šenk firemné a spoločenské akcie
Ak si v penziónu Šenk v Pardubiciach chcete užiť svadobné hostiny či promócie, sú pre Vás pripravené tri salóniky a profesionálna obsluha. Bar pre rýchle občerstvenie s 30 miestami, útulná klimatizovaná reštaurácia s kapacitou 50 miest a 3 salóniky pre Vaše nerušené posedenie a rokovania s kapacitou 30, 25 a 20 miest. Salóniky sú vybavené základnou prezentačnou technikou (premietacie plátno, flipchart), ostatné podľa požiadavky (TV, video, DVD, ...). V rámci organizovania najrôznejších akcií sú v penzióne Šenk v Pardubiciach pripravení poskytnúť ucelený gastronomický servis (občerstvenie, coffee break, pracovné obedy atp.).

Dovolenka v Pardubiciach ubytovanie penzión Šenk
Pardubice sú mestom, kde sa stále niečo deje - rad športových i kultúrnych podujatí s najrôznejším zameraním napr Veľká Pardubická, Tenisové majstrovstvá ČR, Národná abilympiáda, Medzinárodný festival detských a mládežníckych speváckych zborov, Pardubický vinársky polmaratónu. Pre tých, ktorí prídu zďaleka alebo len chcú pobudnúť do neskorých večerných hodín, nie je problém nájsť v centre Pardubíc príjemné ubytovanie. V penzióne Šenk sa vám dostane vysokej úrovne služieb za primerané ceny. Zavítajte do penziónu Šenk v Pardubiciach a nebudete sklamaní.
Penzion Pardubice Senk - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Pardubice Senk - hotel má reštauráciuPenzion Pardubice Senk - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Pardubice Senk - V hoteli je biliardPenzion Pardubice Senk - možnosť pripojenia na internetPenzion Pardubice Senk - k dispozícii letná terasaPenzion Pardubice Senk - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Pardubice Senk - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Pardubice Senk - Izby s vlastnou toaletou